„Каритас България“ с награда от Информационния портал за НПО

„Каритас България” бе сред отличените организации на церемонията по връчването на шестите годишни награди на Информационния портал за неправителствени организации в България. Наградата е в категорията „НПО с най-много публикации“. Церемонията се проведе на 4 февруари 2016 г. в клуб „Перото”,  гр. София.

Благодарим на организаторите за признанието и за възможността чрез НПО-платформата да представяме пред широката общественост социално значими каузи и инициативите в тяхна подкрепа, с вярата, че промяната е постижима, само когато действаме заедно. Пожелаваме още повече посещения и верни читатели.

НПО-порталът е платформа, която събира на едно място гражданските организации, обединени в усилията си за утвръждаване и разширяване на общността, подпомагаща значими социални каузи.